Exodus

KONFIGURATOR LINII PRIME / EXODUS

Uchwyty do drzwi Prime Line Exodus w kształcie łuku mają średnicę 30 mm i występują w czterech różnych rozmiarach. Poszczególne profile drzwi mogą być wyposażone w różne mocowania (90°). Dostępne są różne wykończenia powierzchni (polerowane lub malowane proszkowo; standardowe uchwyty są satynowane lub matowe).

Skonfiguruj własny uchwyt

Konfigurator wymienia w kolejności parametry techniczne, które są wykorzystywane do tworzenia ostatecznego kodu. Powstaje poprzez otwarcie konfiguratora i postępowanie zgodnie z kolejnością podczas przepisywania kodów różnych części:

  • STYL: W kształcie łuku.
  • POMIARY: Dostępne są cztery standardowe wymiary (750 mm do 1200 mm).
  • ŁĄCZNIKI: Następnie wybiera się jeden z łączników na podstawie materiału. Tylko VRU i VRO są możliwe na przykład z panelami PCV. Legenda konfiguratora pod łącznikami pokazuje, który łącznik jest najbardziej odpowiedni dla danego materiału. W przypadku łączników dwustronnych należy również dobrać odpowiednią długość łącznika w oparciu o grubość płata drzwiowego (40 / 60 / 80 / 100 mm).
  • POWIERZCHNIA: Uniwersalnym standardowym wykończeniem jest mat; aby wybrać wykończenie polerowane (SP), malowanie proszkowe na kolor czarny (SB) lub malowanie proszkowe na inne kolory RAL (SRAL) należy dodać specjalne kody.

 

Kod uchwytu do drzwi wejściowych Prime Line Exodus w naszym najnowszym katalogu wyglądałby tak: GOK-VN15-L1200-VRA-SRAL5015, co oznacza uchwyt w kształcie łuku, długość uchwytu 1200 mm, zapięcie VRA oraz wykończenie powierzchni malowane proszkowo w kolorze RAL 5015.

PRZYKŁADY UCHWYTÓW PRIME LINE EXODUS