Triumph

Konfigurator Prime Line / Triumph

Solidne uchwyty drzwiowe Prime Line Triumph posiadają mocowania na górnym i dolnym krańcu pochwytu. Nadają się do drzwi, w których nie jest możliwe mocowanie centralne. Uchwyty mogą mieć przekrój okrągły lub kwadratowy i występują w ośmiu standardowych rozmiarach, ale mogą być dostosowane do Państwa potrzeb. Do profili drzwiowych są montowane za pomocą jednego z kilku łączników pod kątem 90°. Uchwyty mogą być dodatkowo wyposażone w oświetlenie LED i czytnik linii papilarnych, instalowany z przodu lub z tyłu pochwytu. Oferujemy również różne rodzaje obróbki powierzchni, od polerowanej do malowanej proszkowo. Standardowo klamki są satynowane (matowe). Zgodnie z Państwa życzeniem klamki mogą być wykonane na zamówienie i w ten sposób całkowicie spersonalizowane.

Skonfiguruj własny uchwyt

Konfigurator zawiera uszeregowaną listę właściwości technicznych, które są wykorzystywane do wytworzenia końcowego kodu produktu. Aby taki kod mógł powstać, należy otworzyć konfigurator i zachowując podaną kolejność, przepisać poszczególne części kodu, przypisane do wybranych rozwiązań.

  • Styl: możesz wybrać jeden z pięciu różnych stylów, z pochwytem trwale połączonym z mocowaniem lub z mocowaniem SN, pozwalającym na zastosowanie czytnika linii papilarnych i oświetlenia LED.
  • Wymiary: dostępnych jest osiem standardowych wymiarów (od 600 do 2000 mm).
  • Łączniki: należy wybrać jeden łącznik, uwzględniając rodzaj materiału, z którym dany element złączny jest kompatybilny. Z panelami PVC można stosować tylko łączniki VRU i VRO. Legenda konfiguratora zamieszczona poniżej łączników pokazuje, który z nich jest najbardziej odpowiedni dla określonego materiału. W przypadku łączników dwustronnych (VRO, VPO) na podstawie grubości panelu drzwiowego (40 / 60 / 80 / 100 mm) należy wybrać także odpowiednią długość łącznika.
  • Czytnik linii papilarnych: tylko uchwyty z mocowaniem SN mogą posiadać czytnik linii papilarnych. Aby go dodać, w kodzie należy podać położenie skanera oraz nazwę producenta (Navkom lub inny producent). Skaner można zamontować na przedniej (CF) lub tylnej (CB) stronie pochwytu.
  • Oświetlenie: tylko uchwyty z mocowaniem SN mogą posiadać oświetlenie LED. Aby je dodać, do kodu należy wpisać skrót „LED”.
  • Powierzchnia: uniwersalnym standardowym wykończeniem jest mat; jeśli chcemy wybrać inne rozwiązania, należy podać odpowiednie kody: wykończenie polerowane (SP), malowanie proszkowe w kolorze czarnym (SB), malowanie proszkowe w innych kolorach z palety RAL (SRAL).
Przykładowy kod uchwytu do drzwi wejściowych z serii Prime Line Triumph, wygenerowany według naszego najnowszego konfiguratora, wyglądałby następująco: GOK-SN90-L2000-VRA-CF-NAVKOM-LED-SRAL5015. Zapis ten oznacza: uchwyt o przekroju okrągłym, z mocowaniem pod kątem 90° SN (co daje możliwość zastosowania skanera linii papilarnych i podświetlenia LED), długość uchwytu 2000 mm, mocowanie VRA, skaner linii papilarnych ekey na froncie pochwytu, diody LED, malowanie proszkowe w kolorze RAL 5015.

Przykłady uchwytów Prime Line Triumph