rozwiązania dedykowane

Zapraszamy do współpracy

Skontaktuj się z nami, a wspólnie zaprojektujemy wysokiej klasy urządzenie biometryczne dopasowane do Twojego produktu. Naszą dewizą jest rozwój i produkcja na zamówienie. W tym celu opracowujemy niestandardowe, szyte na miarę rozwiązania. Nasze rozwiązania technologiczne są oparte na identyfikacji biometrycznej, technologii RFID, Bluetooth i Wi-Fi.

Wieloletnie doświadczenie w wyżej wymienionych dziedzinach jest gwarancją wysokiej jakości produktów. Dobrym przykładem jest linia produktów, które opracowaliśmy dla jednego z czołowych polskich producentów drzwi wejściowych, który dostrzegł wartość dodaną w innowacjach technologicznych.

Jeśli macie Państwo pomysł lub plan, prosimy o kontakt, a pomożemy przekształcić Państwa marzenia w rzeczywistość i unowocześnić Wasze produkty. 


Dom w pełni inteligentny

Od kilku lat jednym z najczęściej omawianych trendów w branży budowalnej jest rozwój inteligentnych technologii. Powoli przyzwyczajamy się do inteligentnych rozwiązań, które ułatwiają nam życie. Termostaty sterujące ogrzewaniem, klimatyzowaniem i wentylowaniem pomieszczeń, oświetlenie zewnętrzne uruchamiane za pomocą czujników ruchu lub czujników zmierzchowych, piloty otwierające furtki i bramy, a także systemy, dzięki którym można czuwać nad domem, będąc daleko od niego – to tylko kilka przykładów elementów, które sprawiają, że żyje nam się wygodniej, bezpieczniej i taniej. Nowoczesna technologia pozwala sterować bramą wjazdową, garażową i drzwiami wejściowymi oraz monitorować ich położenie nie tylko za pomocą pilota z każdego miejsca w zasięgu sieci domowej, ale także za pomocą smartfona czy tabletu z dowolnego miejsca na świecie. System domu inteligentnego to sposób na bardziej oszczędny i bezpieczny dom. Oszczędność wynika z precyzyjnego sterowania urządzeniami, a bezpieczeństwo z nadzoru nad domowymi instalacjami i zdarzeniami wokół domu. Coraz częściej widzimy realizacje utrzymane w duchu Smart Home. Zdalny dostęp do domofonów, możliwość otwierania okien lub wciągania rolet za pomocą zdalnego kontrolera to wielkie ułatwienie (zwłaszcza w przypadku obszernych rezydencji). Czytnik linii papilarnych eliminuje konieczność wyciągania klucza za każdym razem, gdy chcemy otworzyć drzwi. Jeden dotyk i drzwi stają przed nami otworem. Mamy również pewność, że nikt spoza domowników nie wejdzie do naszego domu. Ważnym elementem inteligentnego domu jest system otwierania drzwi. Zastosowanie czytnika linii papilarnych podnosi standard bezpieczeństwa i komfort użytkowania.

Potrzeba bezpieczeństwa odgrywa ogromną rolę w codziennym życiu każdego człowieka. Chcąc czuć się pewnie i komfortowo we własnym domu, powinniśmy zadbać o to, aby osoby z zewnątrz nie mogły dostać się do niego w sposób niepożądany. Jak zatem zabezpieczyć drzwi wejściowe, aby nas chroniły, a jednocześnie stanowiły barierę nie do pokonania dla potencjalnych intruzów? Tradycyjne klucze sukcesywnie zastępowane są przez coraz bardziej nowoczesne rozwiązania, wśród których wyróżniają się czytniki linii papilarnych. To inteligentny system, który nie tylko podnosi standard bezpieczeństwa, ale jest przede wszystkim przyjazny w użytkowaniu i wygodny. Nie musisz już pamiętać o zabraniu kluczy ani przeszukiwać torebki, aby je odnaleźć – kluczem do Twojego domu staje się odcisk palca.

Nowością w naszej ofercie jest dotykowy czytnik linii papilarnych. Nie przechowuje on obrazu linii papilarnych, ale sczytuje 90 punktów z palca i zamienia je w kod biometryczny. Dodatkowo umożliwia on wygodne sterowanie systemem otwierania drzwi za pomocą intuicyjnej aplikacji. Wyposażony jest także w funkcje ułatwiające użytkowanie, jak np. możliwość ustawienia czasowego dostępu, która świetnie sprawdzi się w sytuacji, gdy w obowiązkach domowych pomaga nam gosposia lub sprzątaczka. Funkcja „impreza”, zamieniająca czytnik w zwykły przycisk otwierający drzwi, to świetne rozwiązanie, gdy planujemy spotkania towarzyskie. Czytnik wyróżnia również najwyższa jakość wykonania, niezawodność i nowoczesny design.