SPERSONALIZOWANE Pochwyty DO DRZWI ZEWNĘTRZNYCH

pochwyty DO DRZWI NA ZAMÓWIENIE

Jeśli nie możecie Państwo znaleźć tego, czego szukacie w naszej standardowej ofercie, możemy stworzyć specjalną linię pochwytów zgodnie z Waszymi wymaganiami (ta opcja jest dostępna tylko przy większych zamówieniach). Przy realizacji każdego projektu pracujemy adekwatnie do wymagań i oczekiwać już od samego początku jego realizacji, tak aby wyprodukować niepowtarzalny pochwyt.

Proszę prześlijcie nam swoje plany, przedstawcie swoje pomysły, a wspólnie zbadamy niestandardową produkcję.

Nasza linia produkcyjna zajmuje ponad 1000 mkw stanowi duży asortymentem maszyn i 18 nowoczesnych wieloosiowych tokarek i frezarek CNC. W ten sposób zapewniamy możliwości produkcyjne wraz z dostawą dużych ilości przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu precyzji zachowanej również w trakcie produkcji niestandardowej.

SPERSONALIZOWANE pochwyty DRZWI ZEWNĘTRZNYCH

Linia Vision

WKŁADKA WYPRODUKOWANA PRZEZ PRODUCENTA DRZWI Z WYBRANEGO MATERIAŁU

Wkładka może być wykonana przez producenta drzwi z wybranego materiału, co pozwala nam wyprodukować tylko ościeżnicę pochwytu. W tym przypadku przekażemy plan z wymiarami wkładki, która musi mieć grubość 3 mm.

WKŁADKI Z DREWNA, SZKŁA I ALUMINIUM

Aby uzyskać niepowtarzalny wygląd pochwytów i drzwi wejściowych, możecie Państwo wybrać wkładkę wykonaną z:

  • drewna (orzech, dąb),
  • aluminium,
  • lub szkła.

WKŁADKI KOLOROWE

W standardowej ofercie kolorowych wkładek znajduje się kolor czarny RAL 9005 FS. Na życzenie wykonujemy również inne kolory wg palety RAL.

DRUK CYFROWY NA WKŁADKACH

Na szkle możemy nadrukować zdjęcia, adres, nazwisko, numer ulicy oraz wybrane wzory.

 

INSTALACJA SKANERA ODCISKÓW PALCÓW I OŚWIETLENIA LED

Pochwyt można wyposażyć o wbudowany czytnik linii papilarnych i diody LED. Zazwyczaj instalujemy czytniki linii papilarnych producentów ekey i Navkom, ale jeśli życzycie sobie Państwo mieć czytnik linii papilarnych wybranego przez siebie producenta, możemy dokonać analizy możliwości montażu czytnika dowolnego producenta.

Linia Prime

DOSTOSOWANA DŁUGOŚĆ

Z pochwytami linii Prime Line nie trzeba się ograniczać do standardowych długości, zamiast tego można wybrać własną.

Odległości między mocowaniami oparte są na zasadzie złotego podziału, który okazał się najwygodniejszy. Nie oznacza to jednak, że nie możemy dostosować ich do indywidualnych upodobań.

Pochwyty KOLOROWE DO DRZWI ZEWNĘTRZNYCH

Standardowa oferta pochwytów kolorowych obejmuje kolor czarny RAL 9005 FS. Na życzenie wykonujemy również inne kolory wg palety RAL.

Akcesoria estetyczne do górnej i dolnej części pochwytu

Możesz zdecydować się na estetyczne dodatki do ozdobienia górnej i dolnej części pochwytu. Oferujemy sześć różnych wykończeń drzwi zewnętrznych, aby jeszcze bardziej się wyróżniały.

ROZETY PREMIUM

Rozety premium do klamek 90 i 45 stopni z okrągłymi zaczepami zapewniają większą stabilność pochwytu dzięki zwiększonej powierzchni styku pochwytu z drzwiami.

RÓŻNE KRZYWE

Niektóre linie pochwytów pozwalają na niestandardową krzywiznę, która jest ograniczona jedynie zdolnością gięcia stali nierdzewnej. Aby uzyskać więcej informacji, wyślij zapytanie na nasz adres e-mailowy.

INSTALACJA SKANERA ODCISKÓW PALCÓW, PRZYCISKU I DZWONKA

Pochwyt można wyposażyć o wbudowany czytnik linii papilarnych i diody LED. Zazwyczaj instalujemy czytniki linii papilarnych producentów ekey i Navkom, ale jeśli życzycie sobie Państwo mieć czytnik linii papilarnych wybranego przez siebie producenta, możemy dokonać analizy możliwości montażu czytnika dowolnego producenta.